reklama

Druhý diel cyklu Kreatívny človek s ilustrátorom Ivanom Kasajom

OZ Publikum.sk prináša druhý diel cyklu Kreatívny človek, ktorého cieľom je predstaviť úspešných ľudí z kreatívneho priemyslu, ktorí žijú a pracujú v Trnave.

Hosťom besedy tentoraz bude ilustrátor a zakladateľ agentúry Provocation Bureau Ivan Kasaj.

Vypočuť si jeho rozprávanie a opýtať sa ho takmer na čokoľvek bude môcť už zajtra 12. marca od 19:00 v ArtKlube. Vstup je voľný.

Ivan Kasaj vyštudoval Fakultu masmediálnej komunikácie UCM v Trnave. Už počas školy pracoval ako art director v miestnej agentúre MMP. Po nej zakotvil vo Wiktor Leo Burnett a na krátko i MUW Saatchi & Saatchi.

Potom prevážila chuť pracovať po svojom a pre seba. Začal sa profesionálne venovať módnej ilustrácii a spolu s Karolom Mruškovičom založil aj vlastnú firmu Provocation Bureau, ktorá sa zameriava na vytváranie komunikačných ideí, grafický dizajn, ilustrácie, knihy a iné aktivity.

Podrobnosti o Ivanovi Kasajovi nájdete aj na tejto stránke.

Informácie o evente na Facebooku.

Podujatie pripravilo OZ Publikum.sk s podporovou mediálnych partnerov trnava-live.sk a mesta Trnava.

Plagát:
kasaj_550pxWEB

Ulož ako PDF
Napísal 10. marca 2013 23:45. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Druhý diel cyklu Kreatívny človek s ilustrátorom Ivanom Kasajom”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.