reklama

Zoči Voči, Katarína Knechtová a Chiki liki tu-a v ArtKlube

Tri populárne kapely zavítajú počas marca do ArtKlubu. Už v sobotu 16. marca to budú mladí Zoči Voči, v utorok 19. marca Katarína Knechtová počas svojho špeciálneho akustického turné a v piatok 22. marca Chiki liki tu-a.

Koncert nitrianskej pop-punkovej kapely Zoči Voči a ich hostí začína o 19:00 v sobotu 16. marca. Počas večera predstavia svoj najnovší album Už nevládzem. Predskokanov im budú robiť kapely Mindstorm a budapeštianska formácia Till We Drop, ktorá predstavuje to najlepšie na pop-punkovej scéne Maďarska. Vstupné na koncert je 5 Eur.

Katarína Knechtová sa na svojom vôbec prvom akustickom turné zastaví aj v Trnave a to v utorok 19. marca so začiatkom koncertu o 20:00. Fanúšikovia sa môžu tešiť na všetky obľúbené piesne, dokonca aj na tie z čias jej pôsobenia v kapelách Peha a IMT Smile. V predpredaji stoja lístky 10 Eur a zakúpiť si ich môžete aj priamo v ArtKlube.

Prešovská formácia Chiki liki tu-a oslavuje svoj 1000 koncert, a tak sa rozhodla pri tejto príležitosti usporiadať celoslovenské turné. Koncert so začiatkom o 22:00 prebehne 22. marca. Príďte sa pozrieť či už našli svoju lásku. Vstupné 5 Eur.

Podrobnosti o programe ArtKlubu nájdete na:
www.artklub.sk
www.facebook.com/ArtKlubTT

Marcový plagát:
marec_550px_WEB

Ulož ako PDF
Napísal 14. marca 2013 14:38. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.