reklama

Obyvatelia Prednádražia môžu debatovať o problémoch zoči-voči so svojimi poslancami

Vôbec po prvý raz budú mať obyvatelia sídliska Prednádražie možnosť osobne sa stretnúť s poslancami a členmi Výboru miestnej časti Trnava Západ – Prednádražie v rámci Dňa otvorených dverí.

Stretnutie sa uskutoční vo štvrtok 17. mája od 17. 30 hodiny v priestoroch jedálne ZŠ na Mozartovej ulici.


Sídlisko Prednádražie

ILUSTRAČNÉ FOTO

Prísť môže každý, kto sa chce podeliť so svojimi návrhmi, podnetmi, problémami či požiadavkami.

Takéto stretnutie sa uskutoční vôbec po prvý raz nielen v rámci Prednádražia, ale aj celej Trnavy. Poslanci aj členovia výboru sú pripravení komunikovať a reagovať na podnety zo strany občanov v snahe ďalej sa nimi se­rióz­ne zaoberať. Veríme, že sa dozvieme, čo ľudí na Prednádraží trápi a podarí sa nám tak zoznámiť sa aj s konkrétnymi probémami obyvateľov, o ktorých doposiaľ nevieme,“ poznamenal poslanec Matej Lančarič.

Ulož ako PDF
Napísal 16. mája 2012 8:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.