reklama

Obyvatelia Prednádražia môžu oddnes využívať nový prepojovací chodník

Nový chodník spájajúci Bottovu a Botanickú ulicu na sídlisku Prednádražie je od utorka 28. decembra funkčný.

Dnes krátko popoludní sme boli svedkami odstránenia zábrany pri novom polyfunkčnom dome na Botanickej ulici. Od tohto momentu si tak obyvatelia Botanickej či Beethovenovej ulice skrátia cestu na Študentskú ulicu po chodníku, vedúcom medzi pozemkami ZŠ Bottova a Slovenskej technickej univerzity MTF v Trnave.

Chodník otvorili pre verejnosť tak, ako plánovali: do konca roka

Vstup na chodník od Bottovej je situovaný vedľa areálu ZŠ a zberného dvora.
Prvú časť chodníka od Bottovej ulice po polyfunkčný dom realizovalo mesto Trnava, investorom druhého úseku bola spoločnosť MBM-Real, ktorá postavila aj skolaudovanú polyfunkciu so 155 bytmi.

Vstup od Bottovej ulice pri ZŠ a zbernom dvore


O údržbu približne 400 metrov dlhého a 3 metre širokého chodníka s novým verejným osvetlením sa bude starať mesto Trnava.

Fotogaléria:
Vľavo je areál ZŠ, v pravo objekty STU MTFÚsek pri novom polyfunkčnom dome


Pohľad na Botanickú ulicu


Ulož ako PDF
Napísal 28. decembra 2010 14:27. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Obyvatelia Prednádražia môžu oddnes využívať nový prepojovací chodník”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.