reklama

Obyvatelia Na hlinách sa môžu na verejnom stretnutí vyjadriť k plánom obnovy sídliskového dvora

Mesto Trnava pozýva obyvateľov sídliska Na hlinách na verejné stretnutie v súvislosti s prípravou projektov obnovy sídliskového dvora.

Verejné stretnutie sa uskutoční v pondelok 25. septembra 2017 o 17.30 hod., v prípade nepriaznivého počasia sa z dvora presúva do reštaurácie Venezia.


Aktuálny stav dvora

FOTO: Mesto Trnava

“Po viacerých projektoch úprav verejných priestorov, ktoré sme tvorili spolu s občanmi procesom tzv. participatívneho plánovania, sme tentoraz zacielili našu pozornosť na sídlisko Na hlinách. Pozývame obyvateľov tejto lokality, aby nám povedali svoje pripomienky a nápady k dvoru, ktorý sa tu nachádza. Spoločne naplánujeme, čo by sa na tomto mieste malo zmeniť, čo by bolo vhodné doplniť a čo, naopak, odstrániť,” uvádza trnavská samospráva v pozvánke.

Ulož ako PDF
Napísal 20. septembra 2017 8:18. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.