reklama

Obyvatelia Golianovej ulice sa môžu vyjadriť, ako si predstavujú revitalizáciu vnútroblokov v tejto lokalite

Participatívne plánovanie verejných priestorov v Trnave pokračuje. Samospráva plánuje postupne zrevitalizovať deväť vnútroblokov v obytnom súbore na ulici Generála Goliana na Linčianskej a do jej prípravy chce zapojiť aj občanov.

Ako informuje Mesto Trnava v tlačovej správe, zámerom je zrevitalizovať tieto priestory a poskytnúť celým rodinám od najmenších až po tých skôr narodených príležitosť spoločne tráviť voľný čas v príjemnom prostredí.

„Nové možnosti aktívneho a pasívneho odpočinku bydliska môžu prispieť k posilňovaniu susedských vzťahov a odbúravaniu sídliskovej anonymity,“ zdôraznila hovorkyňa mesta a vedúca úseku komunikácie a marketingu Veronika Majtánová.


Obrázok kliknutím zväčšíte

Zdroj: Mesto Trnava

To, ako budú vnútrobloky vyzerať, čo by v nich nemalo chýbať a svoje predstavy môžu rezidenti tejto lokality formulovať prostredníctvom online dotazníka do 10. novembra 2019.

„Respondenti sa majú vyjadriť k dvoru, pri ktorom bývajú, a tiež k tzv. dvoru č. 6, kde sa v súčasnosti nachádza nákupné centrum, a ktorý by mal byť prebudovaný na moderné obchodno-spoločenské centrum tejto lokality,“ priblížila Veronika Majtánová.

Dotazník bol v tlačenej podobe k dispozícii aj na stretnutí výboru tejto mestskej časti, ktoré sa konalo vo štvrtok 24. októbra 2019.

Zozbieraná spätná väzba poslúži na formulovanie zadania pre spracovateľa projektu.

Ulož ako PDF
Napísal 27. októbra 2019 17:16. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.