reklama

Obyvatelia sídliska Na hlinách môžu vyjadriť svoje pripomienky a návrhy k revitalizácii priestoru

Mestská samospráva plánuje revitalizovať priestor medzi obytnými domami Na hlinách 42 – 64. Obyvatelia tejto lokality sa môžu zoznámiť s rozpracovaným návrhom vo štvrtok 7. novembra o 17.00 h v priestoroch Základnej školy na Námestí Slovenského učeného tovarišstva.

Na vizualizáciách mesto ukáže návrhy riešení modernizácie priestoru prostredníctvom oddychových plôch uprostred zelene, fitnes prvkov pre dospelých, ihrísk pre malé aj väčšie deti, kríkov a trvalkových záhonov.

„Na prezentácii budú môcť občania vyjadriť aj svoje návrhy, požiadavky a predstavy o tom, ako by mal tento priestor vyzerať. Ich podnety budú zapracované do finálneho projektu pre stavebné povolenie,“ informuje trnavská radnica.

O pripravovanom zámere sme informovali aj v tomto článku z júla 2019.

Zdroj: Mesto Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 3. novembra 2019 22:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.