reklama

Radnica predstaví na verejnom stretnutí výsledky dotazníka k obnove Parku Janka Kráľa

Trnavská radnica pripravuje komplexnú revitalizáciu Parku Janka Kráľa. Ešte pred samotným vypracovaním projektu oslovilo mesto so žiadosťou o vyslovenie názorov a myšlienok aj verejnosť. Trnavčania sa mohli vyjadriť cez internetový formulár alebo formou tlačeného dotazníka.

Zámerom samosprávy „je upraviť tento priestor tak, aby čo najlepšie slúžil svojim návštevníkom“.

Výsledky prieskumu predstavia zástupcovia radnice na verejnom stretnutí v utorok 29. novembra 2016 o 18.00 hod. v zasadacej miestnosti mestského zastupiteľstva.

lampy-park-jkrala
Park Janka Kráľa

Ilustračné foto

Predmetom stretnutia bude prezentácia výsledných dát získaných z dotazníka a taktiež verejná debata o možnostiach budúcich úprav parku. Získané pripomienky budú zapracované do zadania architektonickej súťaže na návrh jeho novej podoby.

„Veľmi nás teší, že obyvatelia nášho mesta pozitívne zareagovali na možnosť vyjadriť svoj názor a pripomienky k plánovanej revitalizácii,“ hodnotí mesto v tlačovej správe.

Prostredníctvom online dotazníka prišlo 637 odpovedí.

Dotazník mesto distribuovalo aj v tlačenej forme do domácností v blízkosti parku.

Obyvatelia tejto lokality mali možnosť vhodiť vyplnený dotazník do jednej zo štyroch zberných urien alebo ho odovzdať na radnici či mestskom úrade. Túto možnosť využilo 53 občanov.

„Všetkým, ktorí venovali svoj čas a energiu odoslaniu spätnej väzby, ďakujeme a veríme, že sa s mnohými z vás uvidíme na utorkovom verejnom stretnutí,“ pozýva trnavská samospráva Trnavčanov na verejné stretnutie.

Ulož ako PDF
Napísal 28. novembra 2016 10:30. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.