reklama

Kraj ocenil pracovníkov školstva pri príležitosti Dňa učiteľov

Výnimoční pedagogickí i nepedagogickí pracovníci z Trnavského samosprávneho kraja si dnes pri príležitosti Dňa učiteľov prevzali v Zrkadlovej sieni Divadla Jána Palárika v Trnave od predsedu TTSK Tibora Mikuša ocenenia.

Predseda kraja spolu s krajskými podpredsedami Józsefom Kvardom a Zdenkom Čambalom a hlavným kontrolórom kraja Ľudovítom Daučom odovzdali dovedna 31 pamätných medailí za celoživotnú prácu a mimoriadne výsledky dosiahnuté vo výchovno-vzdelávacom procese a 30 pamätných listov za mimoriadne výsledky a obetavú prácu pri výchove a vzdelávaní mladej generácie.

mikus-ucitelia
Predseda TTSK pri odovzdávaní ocenení v trnavskom divadle

Foto: Patrik Velšic

Keď som rozmýšľal, prečo sa mi niektoré veci v živote darili, tak som prišiel k záveru, že človek je úspešnejší v tých oblastiach, v ktorých mal šťastie na učiteľa. Ja som také šťastie na učiteľov mal. Mechanicky neodovzdávali napísané vedomosti, ale vedeli zaujať, pochopiť študenta a prispôsobiť sa mu. Vy, učitelia ste ovplyvnili stovky a možno tisíce študentov, ktorí by vám chceli poďakovať. V ich mene, aj v mene samosprávneho kraja vám za vašu prácu ďakujem,“ vzdal hold oceneným predseda kraja T. Mikuš.

Medzi ocenenými bola aj zástupkyňa riaditeľa Strednej odbornej školy v Senici Libuša Orgoníková, ktorá za všetkých povedala:

Za všetkých ocenených sa chcem poďakovať za udelenie ocenení. Som rada, že Trnavský samosprávny kraj si váži prácu zamestnancov našich škôl a školských zariadení, čo pociťujeme aj v každodennom živote. O to viac nás teší, že nezabúda, ani také príležitosti akým je Deň učiteľov. Som presvedčená, že všetci ocenení sledujeme jeden cieľ – vychovať z nášho žiaka človeka a odborníka.“

Tlačová správa TTSK

Ulož ako PDF
Napísal 28. marca 2013 9:20. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.