reklama

Mesto sa poďakovalo pedagógom pri príležitosti Dňa učiteľov za ich prácu

Pri príležitosti Dňa učiteľov odovzdal primátor Peter Bročka na trnavskej radnici ocenenia pedagógom zo škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta za výborné výsledky v školskej a mimoškolskej činnosti.

„Prejav veľkej úcty a vďačnosti patrí nielen oceneným, ale všetkým, ktorí našli svoje naplnenie v školstve,“ povedal Bročka.

obr1
Foto: M. Michalík / mesto Trnava

Ocenenia si prevzali Mgr. Gabriela Hakáčová zo ZŠ na Ulici Jána Bottu, Mgr. Stanislava Belanová zo ZŠ na Ulici Maxima Gorkého, Mária Gavorníková zo ZŠ s MŠ na Ulici Kornela Mahra, Mgr. Ľudmila Treflíková zo ZŠ s MŠ na Spartakovskej ulici, Zuzana Balgavá zo ZUŠ M. Sch. Trnavského, Mgr. Viera Chudá z MŠ na Hodžovej ulici, Jana Kvasničková z MŠ na Okružnej ulici, Mgr. Adriana Šúryová z MŠ na Spartakovskej ulici, Mgr. Janka Lugárová z MŠ na Ulici T. Tekela a Zuzana Čmaradová z MŠ na Vajanského ulici.

(TS mesta Trnava)

Ulož ako PDF
Napísal 27. marca 2015 0:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mesto sa poďakovalo pedagógom pri príležitosti Dňa učiteľov za ich prácu”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.