reklama

Trnavská radnica ocenila pri príležitosti Dňa učiteľov prácu pedagógov

Štyri desiatky pedagogických pracovníkov z trnavských základných a materských škôl a školských zariadení sa zúčastnili v stredu 28. marca slávnostného prijatia viceprimátorkou Kvetoslavou Tibenskou v priestoroch mestskej radnice pri príležitosti Dňa učiteľov.

Trnavská samospráva ocenila vybraných učiteľov na základe odporúčania pedagogickej komisie a rodičov jednotlivých škôl.


Byť učiteľom nie je len povolanie, ale aj poslanie. Nie je ho možné robiť bez lásky, trpezlivosti a porozumenia. Mesto Trnava si uvedomuje, že práve učiteľ je tým najdôležitejším spojivkom v otázke vzdelávania, ktorý dáva celému procesu kvalitu. Snažíme sa vytvárať pre našich pedagógov čo možno najlepšie podmienky pre ich prácu, aj keď sa nám často zdá, že finančných zdrojov je z roka na rok menej,“ vyhlásila zástupkyňa primátora Kvetoslava Tibenská.

Ako pripomenula, z celého balíka výdavkov trnavskej samosprávy, ktoré predstavovali v minulom roku 38 miliónov eur.

Z tejto sumy 14 miliónov putovalo na potreby školstva, čo znamená viac ako jednu tretinu všetkých výdavkov.

Ulož ako PDF
Napísal 28. marca 2012 15:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.