reklama

Podpálil kontajnery, policajtom sa vyhrážal, že ich podreže a odpáli bombu

Hasiči a polícia zasahovali v stredu 17. apríla o 19.30 hodine na ulici T. Tekela na sídlisku Družba po hlásení horiaceho smetiaka.

Policajná hliadka po príjazde na miesto spozorovala podozrivého muža a vyzvala ho, aby predložil občiansky preukaz.

Muž sa k policajtom otočil, ruky mal schované v batohu a kričal, aby sa nepribližovali. Vyhrážal sa odpálením bomby schovanej v batohu.

zadrzanie
Policajti muža spacifikovali a posadili do služobného auta

Policajti opakovane muža vyzývali, aby upustil od protiprávneho konania a v zmysle zákona použili hrozbu zbraňou. Muž z vaku vytiahol kuchynský nôž s čepeľou dlhou 11 cm a vykročil smerom k policajtom. Pritom kričal, že ich podreže. Policajti opakovali výzvy, ale muž naďalej nereagoval a smeroval k policajtom. Jeden z príslušníkov preto použil varovný výstrel do vzduchu, po ktorom muž odhodil nôž a na výzvu policajtov si ľahol na zem,“ opísal udalosť policajný hovorca Michal Hanus.

Muža zadržali a skončil na polícii.

Podpálením kontajnerov spôsobil škody za 1560 eur.

V minulosti súdne trestaného Petra z Partizánskeho vyšetrovateľ obvinil z útoku na verejného činiteľa a poškodzovania cudzej veci. Za tento skutok mu hrozí trest odňatia slobody na jeden až päť rokov,“ doplnil Hanus.

Ulož ako PDF
Napísal 22. apríla 2013 9:31. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Podpálil kontajnery, policajtom sa vyhrážal, že ich podreže a odpáli bombu”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.