reklama

Podnapitý muž sa vyhrážal policajtom, skončil v putách

pz-sr-logo

Z prečinov útoku na verejného činiteľa obvinil vyšetrovateľ 29 – ročného muža z Trnavy.

V nedeľu 27. júla, v skorých ranných hodinách, vykonávali policajti PMJ na Rybníkovej ulici asistenciu pri ošetrení zranenia výjazdom rýchlej zdravotníckej pomoci.

„Počas ošetrovania ošetrení podišiel k sanitke neznámy muž, ktorý sa nevhodne správal a policajti ho vyzvali, aby z miesta odišiel. Keď na výzvu nereagoval, policajti ho vyzvali, aby sa preukázal dokladom totožnosti, inak bude predvedený. Vzápätí začal viacerým policajtom vulgárne nadávať a vyhrážať sa im, že ich mimo služby pozabíja a podpáli im autá,“ opísala situáciu hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová.

Policajti muža spacifikovali a založili mu putá.

Pritom na jedného z policajtov fyzicky zaútočil.

Obvinenému hrozí teraz za jeho konanie väzenie na 1 až 5 rokov.

Ulož ako PDF
Napísal 30. júla 2014 17:16. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.