reklama

Pred obchodným centrom našli podozrivý kufrík, polícia ho odpálila

V piatok 21. júna približne o 11.30 hodine oznámili polícii nález odloženého kufríka pred záhradným a stavebným centrom Baumax pri juhovýchodnom obchvate v Trnave.

Polícia oznámenie preverila, uzatvorila okolie obchodných centier a evakuovala ľudí.

baumax-tt
Kufrík našli v obchodnej zóne pri obchvate

Ilustračné foto: maps.google.com

Policajný pyrotechnik pomocou mechanickej ruky premiestnil kufrík na bezpečné miesto, na príjazdovú cestu. Tu ho vodným rozstreľovačom na dva razy zlikvidoval. Vysvitlo, že kufrík bol prázdny a pre ľudí neznamenal žiadne ohrozenie, ani nebezpečenstvo. Okolo 13.20 h bola prevádzka v uzatvorenej zóne obnovená,“ informovala hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

Ulož ako PDF
Napísal 21. júna 2013 16:58. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.