reklama

Trnavský CINEMAX prinesie živý prenos z koncertu Robbieho Williamsa

Živý prenos z koncertu Robbieho Williamsa odvysiela v utorok 20. augusta trnavský CINEMAX.

Show bude prenášaná naživo v úchvatnom 2D HD rozlíšení s jedinečnou zvukovou kvalitou Dolby Surround z estónskeho Tallinu.

Spolu s nadupaným playlistom, ktorého súčasťou sú niektoré z Robbieho aktuálnych hitov rovnako ako jeho najväčšie sólové pecky či vybrané tracky z dôb jeho spolupráce so skupinou Take That, prinesie tento rodený showman 115 minút nefalšovanej zábavy na veľké plátno,“ informovala Zuzana Pifková zo CINEMAX-u.

Prvé recenzie z počiatočnej etapy turné velebili prepracovanú výpravu a Robbieho presvedčivý výkon. Britský The Sun označil speváka za „najlepšieho showmana v branži“ a koncert za „veľkolepú, nadupanú show“.

rw

Foto: Facebook / Robbie Williams

Produkcie sa ujala spoločnosť Done and Dusted, ktorá sa podieľala na niekoľkých popredných svetových veľkolepých produkčných počinoch, vrátane Zahajovacej ceremónie olympijských hier v Londýne 2012, koncertu Coldplay v Barcelone, Adele v Royal Albert Hall, Rolling Stones Biggest Bang Tour a Knebworth Robbieho Williamsa.

Detaily o predstavení nájdete na stránkach robbiewilliams.com. Sledujte aj pravidelné príspevky na jednotlivých sociálnych sieťach.

FB Robbie Williams:facebook.com/robbiewilliams

FB Take The Crown Tour 2013: facebook.com/robbiewilliamstakethecrown

FB ŽIVĚ: facebook.com/izive

Ulož ako PDF
Napísal 18. júla 2013 8:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.