reklama

Ďalší Trnavský rínek bude v októbri. Opäť na Divadelnej

Po úspešnom naštartovaní Trnavského rínku v júni tohto roku sa mestský otvorený trh vráti na Divadelnú ulicu 12. októbra 2013 v jesennom vydaní.

Na návštevníkov budú opäť čakať stánky s rozličnými produktmi, burza kníh, literárna čítačka a sprievodný program pre deti i dospelých.

Organizátori, členovia a členky neziskovej organizácie Bronco, sa pri výbere predajcov snažia zabezpečiť čo najpestrejšiu ponuku tovaru a súčasne sa zameriavajú najmä na malovýrobcov, alebo výrobcov poctivých produktov.

rinek
Premiéra obnoveného rínku prilákala do centra množstvo návštevníkov

Organizátori zároveň dúfajú, že sa im na jesenné vydanie podarí prilákať viac zeleninárov a producentov potravín.

Radi by sme týmto otvorili výzvu pre širšiu verejnosť – ak pestujete zeleninu, ovocie, chceli by ste predávať alebo prezentovať svoju tvorbu, či zapojiť sa ako gastro predajca, napíšte nám na e-mail trnavsky.rinek@gmail.com. Záujemcom obratom zašleme formulár spolu s podmienkami predaja. Priestor radi poskytneme aj mimovládnym organizáciám a združeniam pre ich prezentáciu a informovanie verejnosti o ich aktivitách“.

Uzatvorenie výzvy pre predajcov bude 8. septembra 2013.

Ulož ako PDF
Napísal 20. augusta 2013 9:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.