reklama

Pacientom nemocnice slúži zmodernizovaná Jednotka intenzívnej starostlivosti

Fakultná nemocnica v Trnave odovzdala v minulých dňoch do užívania novú Jednotku intenzívnej starostlivosti na internej klinike.

Vďaka ukončenej rekonštrukcii jednotky sa zlepší zdravotná starostlivosť pre pacientov s najvážnejšími stavmi.

Na poskytovanie intenzívnej zdravotnej starostlivosti je v budove internej kliniky vyčlenených šesť zánovných elektrických polohovateľných postelí, ktoré trnavskej Fakultnej nemocnici venovala humanitárna organizácia Maltézskych rytierov zo Švajčiarska, informuje nemocnica v tlačovej správe.

jis-fntt-1
Zmodernizovaná Metabolická jednotka Internej kliniky Fakultnej nemocnice Trnava

Miestnosti sú plne klimatizované, čo prispieva k vyššiemu komfortu hospitalizovaných pacientov.

Rekonštrukcia jednotky intenzívnej starostlivosti na internej klinike je ďalším z plánovaných krokov, ktoré nemocnica realizuje v snahe skvalitniť poskytovanie zdravotnej starostlivosti vo Fakultnej nemocnici Trnava. V tomto roku pripravujeme aj realizáciu ďalších projektov. Hlavným cieľom je skvalitnenie starostlivosti o pacienta a zlepšenie pracovných podmienok pre zamestnancov pri súčasnom zefektívnení hospodárenia nemocnice,“ poznamenal riaditeľ nemocnice Martin Tabaček.

Ulož ako PDF
Napísal 22. augusta 2013 8:18. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.