reklama

V trnavskej nemocnici otvorili nové jednotky intenzívnej starostlivosti

Fakultná nemocnica Trnava v týchto dňoch odovzdala do užívania dve centrálne jednotky intenzívnej starostlivosti pre chirurgické odbory.

Ich otvorenie podľa slov riaditeľa FN Martina Tabačeka zefektívni chod nemocnice, a najmä zlepší poskytovanie zdravotnej starostlivosti nielen pre pacientov z Trnavy, ale aj širokého okolia.

Otvorenie týchto jednotiek súvisí s potrebou neustáleho zvyšovania kvality ponúkaných služieb, aj s nárastom počtu pacientov. Našim cieľom je poskytovať zdravotnú starostlivosť v čo najvyššej možnej kvalite,“ pripomenul M. Tabaček.

jis-trnava
Nová jednotka inzenzívnej starostlivosti v trnavskej fakultnej nemocnici

Intenzívna starostlivosť bude po novom poskytovaná na trinástich lôžkach, ktoré sú zamerané na pooperačnú starostlivosť.

Rekonštrukcia jednotiek intenzívnej starostlivosti si vyžiadala náklady vo výške 100-tisíc eur.

V najbližšom období plánuje Fakultná nemocnica Trnava otvoriť aj ďalšiu operačnú sálu, ktorá urýchli čakacie doby na operácie. Zlepší sa tak komfort pacientov z trnavského regiónu.

Ulož ako PDF
Napísal 2. októbra 2013 15:33. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.