reklama

Tenisové nádeje TC Empire priviezli do Trnavy tri medaily z majstrovstiev SR

Tenisové nádeje vo farbách trnavského TC Empire priviezli pre svoj klub tri medaily z majstrovstiev Slovenska v súťažiach družstiev.

Mladí tenisti tak v uplynulých dňoch potvrdili kvalitnú prípravu a vysokú úroveň mládežníckeho tenisu, ktorým sa môžu popýšiť v najväčšom tenisovom areáli na Slovensku – v TC Empire Trnava.

Na majstrovstvách SR družstiev v kategórii dorastencov získal tím v zložení Martin Blaško, Oliver Nagy, Patrik Cvik, Marcel Musil a Andrej Glváč striebro.

Na dvorcoch TJ Slávia Agrofert STU Bratislava zdolali zverencov trénerov Grolmusa a Durdíka len tenisti Slovanu Bratislava.

dorast-empire
Strieborní dorastenci TC Empire

Rovnaký úspech dosiahli aj dorastenky TC Empire Trnava v Žiline. Tím v zostave Tamara Kupková, Sindy Kurtinová, Barbora Kotelesová, Linda Hercegová a Timea Pavličková našiel premožiteľa až vo finále a svojmu materskému klubu priviezol strieborné medaily.

A napokon, medailový úspech na republikovom šampionáte zaznamenali aj reprezentantky trnavského klubu v kategórii mladších žiačok pod vedením Moniky Kupkovej.

Natália Schwarzová, Nina Stankovská, Kristína Kozáková, Chiara Renáta Supak a Simona Krištofovičová predviedli na dvorcoch Kúpeľov Piešťany výborné výkony a získali pre TC Empire bronzovú priečku.

empire-trnava-areal
Areál TC Empire patrí k najväčším a najmodernejším na Slovensku

Ilustračné foto

Ulož ako PDF
Napísal 31. augusta 2013 9:31. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.