reklama

Havária Octavie a Audi A7 skončila poškodením semaforu. Nefungoval takmer tri dni

Na križovatke ulíc Hlboká a Bučianska v Trnave sa v sobotu 28. septembra o 02.20 h stala dopravná nehoda, pri ktorej došlo k poškodeniu semafora.

Dvadsaťjedenročný vodič Škody Octavia z Piešťan jazdil po Hlbokej ulici smerom na Špačinskú, pričom pravdepodobne nerešpektoval dopravnú značku Daj prednosť v jazde.

V dôsledku toho došlo k zrážke s osobným autom Audi A7, ktoré sa pohybovalo po hlavnej ceste v smere z Bučianskej na Rybníkovú ulicu. Po zrážke odhodilo Audi do semafora, ktorý sa poškodil a zostal nefunkčný. V Octavii jeden zo spolujazdcov utrpel ľahké zranenia, ďalší dvaja boli jednorazovo ošetrení. V Audi utrpel spolujazdec ľahké zranenia,“ informovala hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

nehoda-hlboka-rybnikova
K podobnej nehode došlo na rovnakej križovatke aj pred tromi rokmi

Foto: archív

Dychové skúšky na alkohol boli u oboch vodičov negatívne.

V dôsledku nefunkčnosti semaforov na križovatke polícia v pondelok 30. septembra v čase špičky riadila a usmerňovala dopravu.

Svetelnú križovatku sa pracovníkom servisnej firmy podarilo opätovne spojazdniť až v pondelok popoludní.

Apelujeme najmä na mladých a neskúsených vodičov, aby nepreceňovali svoje schopnosti a na jazdu autom sa riadne sústredili. Treba si uvedomiť, že z auta sa ľahko môže stať smrtiaca zbraň. V tomto prípade sa dvaja mladí ľudia zranili len ľahko, nezriedka sa však takéto nehody končia aj tragicky,“ upozornila M. Kredatusová.

Ulož ako PDF
Napísal 1. októbra 2013 21:56. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.