reklama

Pri zberaní orechov objavil funkčný delostrelecký granát

Prekvapivý nález ohlásil na polícii 46-ročný muž. Pri zbieraní orechov vedľa cesty medzi obcami Košolná a Dlhá našiel predmet nápadne podobný granátu.

O svojom náleze informoval políciu krátko pred 10. hodinou v nedeľu 13. októbra.

delostrel-granat

Ilustračné foto: Polícia

Policajný pyrotechnik na mieste zistil, že ide o funkčný delostrelecký granát s priemerom 72 mm z čias 2. svetovej vojny. Granát bol zaistený a bude hromadne znefunkčnený,“ informovala hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová.

Funkčný delostrelecký granát z obdobia 2. svetovej vojny našli naposledy v auguste aj počas výkopových prác na Štadióne Antona Malatinského.

Ulož ako PDF
Napísal 18. októbra 2013 12:18. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.