reklama

V Suchej nad Parnou našli funkčný granát z druhej svetovej vojny

Políciu v pondelok privolal 37 – ročný muž zo Suchej nad Parnou k nálezu munície po tom, ako počas prác na pozemku našiel v zemi granát. Policajný pyrotechnik na mieste určil, že ide o plne funkčný delostrelecký granát z obdobia druhej svetovej vojny. Nájdenú muníciu zaistil a previezol na zneškodnenie. „Polícia odporúča občanom, aby v prípade nálezu akejkoľvek munície s ňou nemanipulovali a ihneď to oznámili na telefónne číslo 158,“ upozornil hovorca KR PZ v Trnave Ľuboš Homola.
•••
Policajný vyšetrovateľ obvinil z trestného činu podvodu 30 – ročného muža z Jaslovských Bohuníc. „Obvinený v minulosti požiadal o finančnú pôžičku nebankovú spoločnosť. Do žiadosti uviedol, že je zamestnaný v súkromnej spoločnosti s priemerným zárobkom 600 €. Na základe tohto mu bola poskytnutá pôžička vo výške 800 €. Muž však pôžičku následne nesplácal a pri vyšetrovaní sa zistilo, že v tom čase v žiadnej spoločnosti nepracoval,“ uviedol Ľ. Homola. Podozrivý sa podľa polície dopustil trestného činu úverového podvodu, za čo mu teraz hrozí až päťročné väzenie.Ulož ako PDF
Napísal 4. júna 2010 13:17. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.