reklama

Na Coburgovej našli granát

Nález neznámeho podozrivého predmetu ohlásili v piatok 12. augusta o 22.14 hodine na čísle stálej služby Mestskej polície.

Po obhliadke miesta činu zamestnanci MsP zistili, že ide o voľne pohodený ručný granát.

„Okamžite po zistení nálezu bol kontaktovaný pyrotechnik Policajného zboru SR, ktorý po dôkladnom preverení zistil, že ide o cvičný granát. Pyrotechnik predmet odniesol na útvar policajného zboru v Trnave,“ uviedla k prípadu Mestská polícia.

Cvičný ručný granát je výcviková pomôcka, určená k výcviku jednotlivca v hádzaní ručných časových obranných granátov. Telo granátu je vajcovitého tvaru, jeho povrch, vonkajší priemer a hrúbka stien sú zhodné s telom klasického granátu.
Cvičné granáty sú kvôli odlíšeniu natreté červenou farbou.

Foto: MsP Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 16. augusta 2011 7:48. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.