reklama

Trnavčanka Mirka Varáčková vydáva novú knihu Tri kroky do pekla

Novinka Tri kroky do pekla Trnavčanky Mirky Varáčkovej prichádza v týchto dňoch na pulty kníhkupectiev.

Kniha z pera známej autorky sa venuje ťažkej a stále pomerne dosť tabuizovanej téme sexuálneho zneužívania. No na svoje si prídu aj milovníčky romantiky.

Tina je navonok tínedžerka ako hociktorá iná. Skrýva však tajomstvo, s ktorým sa nedokáže nikomu zdôveriť. Ktoré ju rozleptáva, ničí. Proti ktorému je ona bezmocná a ostatní sú slepí.

Dokáže prijať pomocnú ruku, zaľúbiť sa a utiecť?

tri-kroky-do-pekla

„Tri kroky. Presne toľko ich musel spraviť otec, aby sa dostal odo dverí k mojej posteli. Pri prvom som zatajila dych. Pri druhom mi začali v hlave víriť zúfalé prosby o zázrak. Tretí ma obral aj o posledné zvyšky nádeje. 
To, čo zvyčajne nasledovalo, môžem pokojne nazvať peklom.“

Miroslava Varáčková žije a tvorí v Trnave. Píše príbehy pre young aldults (mladých dospelých) a väčšina jej kníh sa radí do žánru fantasy.

Vo voľnom čase sa venuje svojej rodine, s ktorou často chodí do hôr.

Ulož ako PDF
Napísal 31. októbra 2013 9:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kultúra, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.