reklama

Nákladiak zišiel z cesty, narazil do betónového premostenia a dvoch áut

Nákladné auto narazilo v Dechticiach do betónového premostenia a dvoch odstavených osobných automobilov.

K nehode došlo v utorok 28. januára o 9.30 hodine.

Iveco sa po náraze prevrátilo do priekopy pri ceste. V čase dopravnej nehody sa v zaparkovaných osobných motorových vozidlách ani v ich blízkosti nenachádzala žiadna osoba,“ informoval hovorca KR HaZZ v Trnave Tomáš Bílik.

Pri nehode utrpel zranenia len vodič nákladného auta.

Z havarovaného vozidla unikali prevádzkové kvapaliny, ktoré hasiči zachytili sorbentom a vykonali na vozidle protipožiarne opatrenia.

Hasiči z trnavskej stanice asistovali aj pri vyslobodení havarovaného vozidla z priekopy a jeho nakládke na vozidlo odťahovej služby,“ doplnil.

FOTOGALÉRIA OR HaZZ v Trnave:

nehoda-dechtice-iveco-1
nehoda-dechtice-iveco-2
nehoda-dechtice-iveco-3
nehoda-dechtice-iveco-4
nehoda-dechtice-iveco-5

Ulož ako PDF
Napísal 29. januára 2014 16:16. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.