reklama

V mestskej športovej hale si zmerajú sily mladí bojovníci wushu

V poradí už piatykrát sa v Mestskej športovej hale v Trnave stretnú mladí bojovníci z celého Slovenska, ktorí sa venujú bojovému umeniu wushu, aby si overili svoju fyzickú pripravenosť.

Na súťaži Mladý bojovník, ktorú organizuje Klub bojových umení Plachtiaci Orol, absolvujú súťažné kategórie ako Majster železného brucha, Majster ohybnosti, Majster silných rúk a iné zaujímavé disciplíny.

plachtiaci-orol

Ilustračné foto: plachtiaciorol.sk

Súťažiaci budú rozdelení do štyroch vekových kategórií, pričom najmladšia kategória je do 6 rokov a najstaršia do 14 rokov.

V tomto kole súťaže si budú môcť zasúťažit v otvorenej kategórii aj rodičia a diváci súťaže o titul Majstra presnosti.

Pre víťazov jednotlivých kategórií sú pripravené zaujímavé odmeny, ktoré do súťaže venovali partneri tohto podujatia a tým výrazne prispeli k jej skvalitneniu.

Súťaž Mladý bojovník sa uskutoční v sobotu 8. februára 2014 od 9.45 hodiny.

Podrobnejšie informácie nájdete na stránke www.plachtiaciorol.sk.

Plagát:
mlady-bojovnik

Ulož ako PDF
Napísal 4. februára 2014 8:49. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.