reklama

Na križovatke Zavarskej cesty a obchvatu sa zranilo šesť ľudí, z toho dve deti

K vážnej nehode došlo v utorok 11. februára o 15. hodine na juhovýchodnej časti obchvatu Trnavy v úseku pri križovatke so Zavarskou cestou.

Zrážka vozidiel VW Passat a Opel Astra si vyžiadala šesť zranených. V čase nehody boli v Passate dvaja cestujúci, v Astre sedeli štyria ľudia, z toho dve deti.

V dôsledku dopravnej nehody utrpeli zranenia všetky osoby. Rozsah zranení účastníkov dopravnej nehody nie je známy. V čase príjazdu trnavskej hasičskej jednotky sa na mieste udalosti nachádzala polícia aj Záchranná zdravotná služba. Hasiči poskytli pomoc zdravotníkom pri ošetrení zranených osôb a asistovali pri ich transporte do vozidiel Záchrannej zdravotnej služby. Následne vykonali na havarovaných vozidlách protipožiarne opatrenia a zachytili unikajúce prevádzkové kvapaliny,“ informoval hovorca KR HaZZ v Trnave Tomáš Bílik.

Križovanie Zavarskej cesty a obchvatu považujú vodiči za jeden z najnebezpečnejších úsekov v Trnave a okolí. V minulosti tu došlo k viacerým vážnym kolíziám.

nehoda-obchvat-1
nehoda-obchvat-2
nehoda-obchvat-3

FOTO: HaZZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 12. februára 2014 10:48. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na križovatke Zavarskej cesty a obchvatu sa zranilo šesť ľudí, z toho dve deti”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.