reklama

Nové domčeky v Malženiciach sú dokončené. Sprístupnili aj vzorovo zariadený dom

inzercia-

Malženice patria do spádovej oblasti obcí v okolí Trnavy, ktoré Trnavčanom, plánujúcim sťahovanie z mesta do vlastného rodinného domu, zvyčajne nechýbajú v hľadáčiku ich favorizovaných lokalít.

Len devät kilometrov od Trnavy, s bezproblémou dopravnou dostupnosťou do mesta zo severovýchodu, rovnako aj hladké napojenie sa na obchvat a následnej na diaľnicu do Bratislavy bez potreby vchádzať do rannej špičky, patria medzi jasné pozitíva obce Malženice.

V pokojnej obci, položenej mimo hlavných dopravných ťahov, ponúka realitná kancelária NEOREAL novovybudované rodinné domy ako stvorené na pohodlný život na vidieku bez nutnosti starať sa o priveľký pozemok.

Stavebné práce sú ukončené, v krákom čase dôjde k terénnym úpravám okolia. Prvé domy sa začnú odovzdávať novým majiteľom už v najbližších dňoch,“ informoval Michal Žitník z Neoreal.

malzenice-1
malzenice-2
Aktuálne snímky projektu

Domčeky sa nachádzajú v centrálnej časti obce a ich úžitková plocha je 110 metrov štvorcových. Ďalších 20 m2 zaberá terasa.

K rodinnému domu patrí pozemok s rozlohou 300 m2.

Domy sú k dispozícii v štádiu holodomu – so všetkými rozvodmi sietí, vnútornými omietkami a maľovkami, podlahovým vykurovaním v prízemí a radiátormi na poschodí.

Majitelia nových domov majú možnosť parkovať pred svojou nehnuteľnosťou. Ku každému domu patrí aj jedno ďalšie parkovacie miesto.

V súčasnosti je predaných 7 z 12 domov, k dispozícii je posledných päť domov,“ konkretizoval.

Cena za novučičkú nehnuteľnosť so všetkým, čo sme spomenuli vyššie, je len 88 900 eur vrátane DPH.

Investor sprístupnil aj jeden zariadený vzorový dom, ktorý si môžu záujemcovia kedykoľvek prehliadnuť.“

malzenice-3
malzenice-4
Interiéry vzorového domu

Kúpu domu je možné financovať aj prostredníctvom hypotekárneho úveru. Sprostredkovanie úveru je pre našich klientov samozrejmosťou,” konštatuje Michal Žitník z Neoreal.

Znalecký posudok na dom získajú klienti v prípade financovania cez hypotekárny úver na náklady sprostredkovateľa.

Investícia do rodinného domčeka v Malženiciach ponúka jedinečnú príležitosť vymeniť starší byt v Trnave za nový rodinný domček s menším doplatkom,” pripomína.

Viac informácií získate na telefónnom čísle 0911 123 474 alebo na e-mailovej adrese neoreal@neoreal.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 20. marca 2014 15:00. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.