reklama

Mladé ochotnícke divadlo DEMOscéna uvedie reprízu svojej hry Nočné návštevy

Novovzniknuté autorské divadlo z Trnavy DEMOscéna pozýva na reprízu svojej hry Nočné návštevy.

Po úspešnej premiére, ktorú DEMOscéna uviedla v trnavskom ArtKlube, budú mať diváci možnosť vzhliadnuť Nočné návštevy v priestoroch klubu ešte raz – v stredu 2. apríla 2014.

On má pred sebou príjemnú víziu večera stráveného v pokoji, ktorý si konečne zaslúži. Nič viac, len na chvíľu vypnúť a harmóniu, ktorú vonku stratil, opäť v sebe samom nájsť. No namiesto toho nachádzajú oni jeho. Oni, ktorí si nemyslia, že by si zaslúžil pokoj, že by mal niečo vypínať, či niečo v sebe samom hľadať. Oni, jeho stále nepozvaná návšteva, ktorej zbaviť sa opäť nebude ľahké,“ znie stručný popis autorskej hry.

demo-divadlo
Snímka z predstavenia Nočné návštevy

Zakladatelia charakterizujú divadlo DEMOscéna ako „mladé“ a progresívne ochotnícke divadlo, ktoré sa sústreďuje okolo ľudí žijúcich a študujúcich v Trnave.

DEMOscéna vznikla v decembri 2013 a verejne predstavila svoju zatiaľ prvú hru, ktorú napísal a zrežíroval Daniel Domorák.

Vstupné je 2 eurá.

Udalosť na Facebooku TU.

Plagát:
demo-plagat

Ulož ako PDF
Napísal 29. marca 2014 21:45. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.