reklama

Pri kontrole našli u podozrivého skladačku s drogami

Hliadka pohotovostnej motorizovanej jednotky kontrolovala na Mikovíniho ulici v Trnave v nočných hodinách podozrivo sa správajúceho muža.

Policajti ho vyzvali, aby preukázal svoju totožnosť a keďže nevedel svoju totožnosť hodnoverne preukázať, predviedli ho na útvar polície. Pri bezpečnostnej prehliadke dobrovoľne policajtom vydal papierovú skladačku s metamfetamínom,“ informovala krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

drogy-tt

Ilustračné foto: Polícia

Polícia obvinila z drogovej trestnej činnosti 21 – ročného muža z Trnavy, za čo mu môže byť uložené odňatie slobody až na tri roky.

Ulož ako PDF
Napísal 3. apríla 2014 14:54. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pri kontrole našli u podozrivého skladačku s drogami”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.