reklama

Mladým chlapcom našli marihuanu. Hrozí im až trojročné väzenie

Trnavská polícia odhalila v minulých dňoch viacero prípadov držania marihuany u mladých ľudí. Na Golianovej ulici v Trnave počas kontroly kriminálnou políciou zadržali vrecúško s obsahom sušenej rastliny u 20-ročného Trnavčana. Ďalšieho, len 18-ročného chlapca z Bohdanoviec nad Trnavou, kontrolovali na Hospodárskej ulici. Obaja mladíci policajtom látky dobrovoľne vydali. „Expertíza potvrdí, či išlo skutočne o drogy. olícia začala v obidvoch prípadoch trestné stíhanie z drogovej trestnej činnosti,“ informovala krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

Ilustračné foto: KR PZ v Trnave

Obvineniu z drogovej trestnej činnosti čelí aj 20-ročný muž z Opoja. Toho zastavila hliadka pohotovostnej motorizovanej jednotky na rýchlostnej ceste R1, pretože sa dopustil priestupku. „Policajt si počas kontroly všimol igelitové vrecúško pohodené za predným sedadlom spolujazdca s obsahom sušenej rastliny. Obvinený sám priznal, že ide o marihuanu, ktorú má pre vlastnú potrebu. Aj expertíza potvrdila prítomnosť jednej dávky drogy,“ konštatovala Kredatusová.

Za nedovolené držanie omamných a psychotropných látok hrozí môže podozrivým súd vymerať až trojročné väzenie.

Ulož ako PDF
Napísal 25. júna 2010 11:53. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mladým chlapcom našli marihuanu. Hrozí im až trojročné väzenie”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.