reklama

Mladým chlapcom našli marihuanu. Hrozí im až trojročné väzenie

Trnavská polícia odhalila v minulých dňoch viacero prípadov držania marihuany u mladých ľudí. Na Golianovej ulici v Trnave počas kontroly kriminálnou políciou zadržali vrecúško s obsahom sušenej rastliny u 20-ročného Trnavčana. Ďalšieho, len 18-ročného chlapca z Bohdanoviec nad Trnavou, kontrolovali na Hospodárskej ulici. Obaja mladíci policajtom látky dobrovoľne vydali. „Expertíza potvrdí, či išlo skutočne o drogy. olícia začala v obidvoch prípadoch trestné stíhanie z drogovej trestnej činnosti,“ informovala krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

Ilustračné foto: KR PZ v Trnave

Obvineniu z drogovej trestnej činnosti čelí aj 20-ročný muž z Opoja. Toho zastavila hliadka pohotovostnej motorizovanej jednotky na rýchlostnej ceste R1, pretože sa dopustil priestupku. „Policajt si počas kontroly všimol igelitové vrecúško pohodené za predným sedadlom spolujazdca s obsahom sušenej rastliny. Obvinený sám priznal, že ide o marihuanu, ktorú má pre vlastnú potrebu. Aj expertíza potvrdila prítomnosť jednej dávky drogy,“ konštatovala Kredatusová.

Za nedovolené držanie omamných a psychotropných látok hrozí môže podozrivým súd vymerať až trojročné väzenie.

Ulož ako PDF
Napísal 25. júna 2010 11:53. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mladým chlapcom našli marihuanu. Hrozí im až trojročné väzenie”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.