reklama

Za výrobu a predaj drog hrozí Trnavčanom až pätnásťročné väzenie

Vyšetrovateľ kriminálnej polície obvinil štyroch Trnavčanov vo veku od 22 do 26 rokov z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi.

Obvinení muži podľa polície spoločne v garáži na Ulici B. S. Timravy v Trnave neoprávnene vyrábali metamfetamín za účelom jeho ďalšieho predaja.

Na základe operatívnych informácií policajti vykonali koncom minulého roku prehliadku nebytových priestorov, počas ktorej zaistili látky, ktoré zaslali na expertízne skúmanie. Expertíza preukázala, že ide o metamfetamín, z ktorého by bolo možné vyrobiť minimálne 601 jednorazových dávok drogy,“ povedal hovorca KR PZ v Trnave Michal Hanus.

Najmladší z mužov je stíhaný na slobode. Ďalší traja muži sú vo väzbe.

Za tento skutok im hrozí trest odňatia slobody na desať až pätnásť rokov.

Policajné zábery z miesta činu:
drogy-tt-1
drogy-tt-2
drogy-tt-3

drogy-tt-4

Ulož ako PDF
Napísal 11. apríla 2013 9:52. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.