reklama

Abyže nám lepšie bolo: koncert pre mamy pre nepriazeň počasia zrušili

AKTUALIZOVANÉ V NEDEĽU 11. mája o 11.16 hod:

Je nám to ľúto, ale pre nepriaznivú predpoveď a predpokladané zrážky v nasledujúcich hodinách dnešný koncert a popoludnie pre deti rušíme. Určite zvážime náhradný termín a budeme o ňom informovať. Mamičky, všetko najlepšie k vášmu sviatku,informoval v nedeľu predpoludním, pár hodín pred plánovaým začiatkom akcie Abyže nám lepšie bolo v Kamennom mlyne, organizátor Peter Nízl.

Pôvodná správa

Abyže nám lepšie bolo je nielen názov podujatia venovaného Dňu matiek, ale zároveň aj šikovná slovná hračka.

Koncert pre všetky mamy a ich rodiny sa uskutoční v nedeľu 11. mája v prírodnom amfiteátri trnavského Kamenného mlyna.

Hudobnú stránku podujatia obstarajú Bystrík a Robo Papp.

Pre deti bude pripravená nafukovacia pirátska loď, trampolína, maľovanie na tvár, súťaže a cukrová vata, informoval organizátor akcie Peter Nízl.

Vstup na podujatie je voľný.

Popoludnie s atrakciami a koncertom Abyže nám lepšie bolo začína o 14.30 hodine a potrvá približne dve hodiny.

Udalosť nájdete aj na Facebooku, link tu.

Plagát:
abyze-nam-plag

Ulož ako PDF
Napísal 8. mája 2014 11:36. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.