reklama

Olympic si v Trnave nezahral, koncert pár hodín pred začiatkom zrušili

Avizovaný koncert českej rockovej legendy nebude. Kapela Olympic mala hrať v utorok 4. novembra večer v trnavskej športovej hale.

Oznam o zrušení koncertu, ako aj sprievodnej akcie „Beh s Olympicom“ nám poslal spoluorganizátor Mikuláš Santner v utorok o 11. hodine.

„Dobrý deň, všetkým priaznivcom a nadšencom Olympicu sa ospravedlňujeme. Dnešná akcia aj koncert bol zrušený usporiadateľom, firmou MB production zo Zelenča v zastúpení pani Blaženou Maronovou,“ napísal Santner.

Olympic_Plakat
Fanúšikovia sa svojich obľúbených muzikantov v Trnave nedočkajú

Organizátori sa pokúšali zorganizovať vystúpenie Olympicu v Trnave za krátky čas už po druhý raz. Pôvodný augustový termín presunuli na november, napokon zrušili aj ten.

„Koncert je zrušený z ekonomických dôvodov, predalo sa málo lístkov. Peniaze si môžu ľudia nárokovať tam, kde lístky kúpili,“ povedala pre MY Trnavské noviny Maronová.

Manažérka kapely Dagmara Durecová pre MY uviedla, že organizátorka do termínu splatnosti nezaplatila sľúbený honorár, hudobníci preto zostali doma v Prahe.

Ulož ako PDF
Napísal 4. novembra 2014 12:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Olympic si v Trnave nezahral, koncert pár hodín pred začiatkom zrušili”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.