reklama

Detský Silvester zaplnil Trojičné námestie už šesť hodín pred polnocou

Oslavy príchodu nového roka si mohli po prvý raz v Trnave vychutnať aj rodiny s deťmi. Program určený práve najmenším Trnavčanom vyvrcholil krásnym osemminútovým ohňostrojom.

Sympatické animátorky Dáša a Janka zabávali ratolesti detským divadielkom, súťažami či diskotékou. Pred hlavným pódiom Vianočných trhov na Trojičnom námestí sa stretli desiatky detí, aby sledovali dvojhodinový prúd zábavy.

Silvestrovský rodinný program vyvrcholil o 18. hodine ohňostrojom. Ten sledovalo zaplnené námestie a zaslúžene odmenilo svetelné divadlo viackrát potleskom.

VIDEO:

Fotogaléria:

Ulož ako PDF
Napísal 1. januára 2012 6:40. Článok je zaradený do rubriky: ● VIANOČNÉ TRHY 2011, Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Detský Silvester zaplnil Trojičné námestie už šesť hodín pred polnocou”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.