reklama

V nedeľu sa stretnú rodiny na Katarínke, v pondelok bude spomienka na Jána Pavla II.

Stretnutie rodín pri zrúcanine kláštora Katarínka neďaleko Dechtíc sa uskutoční v nedeľu 18. mája so začiatkom o 14. hodine.

Účastníkov čaká pohodlná prechádzka v prírode, nafukovací hrad, trampolína, mobilné lanové centrum, jazda na historickej lesnej železničke, opekačka, čapovaná kofola a najmä relax a oddych pre celú rodinu.

katarinka
Zrúcanina kláštora Katarínka

Cesta na Katarínku sa nachádza asi 1 km za obcou Dechtice v smere na Naháč. Je potrebné odbočiť vpravo na štrkovú cestu a pokračovať podľa informačnej tabule.

V pondelok 19. mája o 16.30 hodine bude na Univerzitnom námestí v Trnave 8. ročník spomienkového stretnutia na veľkého pápeža Pocta Svätému Jánovi Pavlovi II.

O podujatiach informoval Branislav Jáger z OC KDH Trnava.

Plagáty:
katarinka-2014

Pocta_JP_2014

Ulož ako PDF
Napísal 17. mája 2014 9:44. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.