reklama

V stredu bude spomienkové stretnutie na pápeža Jána Pavla II.

Okresné centrum KDH v Trnave pozýva verejnosť na spomienkové stretnutie na veľkého pápeža – Pocta blahoslavenému Jánovi Pavlovi II.

Socha Jána Pavla II. v Trnave

Podujatie sa uskutoční v stredu 18. mája 2011 so začiatkom o 17. hodine na Univerzitnom námestí pred sochou sv. Otca.

Ján Pavol II. napísal 14 encyklík, 15 apoštolských exhortácií, 11 apoštolských konštitúcií, 45 apoštolských listov, 30 motu proprio a predniesol nespočetné množstvo príhovorov a kázní.
Počas svojho dvadsaťšesťročného pontifikátu absolvoval 104 pútnických ciest do 129 krajín, precestoval 1 271 000 kilometrov. Trikrát navštívil Slovensko a svojou návštevou poctil v roku 2003 aj mesto Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 14. mája 2011 22:37. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.