reklama

Do Trnavy prichádza Noc šampiónov v najtvrdšom bojovom športe MMA

Noc šampiónov prinesie do Mestskej športovej haly v Trnave 12 amatérskych a profesionálnych zápasov podľa pravidiel MMA.

MMA (Mixed Martial Arts) je spojenie viacerých bojových umení ako sú džudo, jiujitsu, box, taekwondo, thajský box a ďalšie. MMA je považovaný za najtvrdší šport na svete.

Diváci uvidia v sobotu 14. júna šesť zápasov amatérov a rovnaký počet súbojov profibojovníkov.

Atraktívne boje v klietke doplní v programe trnavský raper Torula, ukážu sa aj go-go tanečnice a krásne hostestky. Moderátorom akcie je kráľ filmov pre dospelých Robert Rosenberg.

Predzvesťou Noci šampiónov bude v piatok 13. júna váženie bojovníkov v Maxe so začiatkom o 17. hodine.

Samotná akcia začne v sobotu o 18. hodine, prvý duel otvoria o hodinu neskôr. Amatérsky zápas trvá 3×3 minúty, profesionáli majú stanovený čas na dvakrát 5 minút.

nov-sampionov

Ťahúňmi atraktívnych bojov bude viacero kvalitných mien, medzi ktorými nechýbajú Trnavčania Patrik Grunner, Jakub Kontina a Miloš Kolman.

Organizátori pripravujú aj jedno mimoriadne prekvapenie. Zatiaľ prezdradili len to, že v prestávke medzi zápasmi MMA sa v aréne odohrá senzačný boxerský zápas dvoch veľmi známych veteránov.

Záštitu nad športovým programom prevzal Michal Sobolič z Nitry, spoluorganizátormi akcie sú Trnavčania Eduard Gereg a Titus Silný. Podľa ich slov majú ambíciu Nov šampiónov organizovať v Trnave pravidelne každý rok.

Prvých 300 vstupeniek na Noc šampiónov za cenu 8 eur si môžete zakúpiť s predstihom v predajni T-Styler Wear Shop na Šafárikovej 28 v areáli Fortuna na Prednádraží.

Zakúpenie vstupeniek v predpredaji si môžete dohodnúť aj na tel. číslach 0911 070 707 a 0908 441 358.

Vstupenky budú v predaji aj na mieste za cenu 10 eur.

Ulož ako PDF
Napísal 28. mája 2014 8:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.