reklama

V amfiteátri vyhlásia súťaž o Naj psieho miláčika Trnavy

Prvý ročník súťaže Naj psí miláčik 2014 sa uskutoční v nedeľu 22. júna v priestoroch Mestského amfiteátra.

Na podujatí určenom pre majiteľov a milovníkov psov udelia organizátori tituly v kategóriách Naj psí miláčik malý pes, stredný pes, veľký pes, naj oblečený pes, naj pes s preukazom o pôvode a naj yorkšír.

Na záver akcie vyhlásia absolútneho víťaza Naj psí miláčik Trnavy 2014. Podujatie začne o 10. hodine, registrácia psíkov začína o hodinu skôr. Svojho štvornohého miláčika do jednotlivých kategórií môže prihlásiť každý.

pes

Ilustračné foto

V rámci programu uvidíte vystúpenie Dog Dancing – v podaní Natálie Markovej a Berryho, zaspieva finalistka SuperStar a majiteľka yorkshirského teriéra Paulína Ištvancová, chýbať nebude prednáška veterinára, rozhovory s chovateľmi či vystúpenia ďalších psích tanečníkov.

Každý psí účastník získa vecné ceny od firmy Ani-pet Nitra, Visán – Optima a Petshop – kynologické potreby. Skvelé hodnotné ceny sú pripravené aj pre víťazov.

Vstupné pre majiteľa so psíkom je 3 eurá, za každého ďalšieho prihláseného psíka tým istým majiteľom je prihláška 2 eurá. Vstupné pre návštevníkov podujatia Naj psí miláčik 2014 je 1 euro.

Na vašu účasť sa teší organizačný tím z www.petshop.eu.sk. Poďakovanie za pomoc pri organizácii patrí aj Martine Kabarcovej, Amy-Plast a reštaurácii Avenue.

najpes

Ulož ako PDF
Napísal 15. júna 2014 12:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.