reklama

V amfiteátri bude súťaž v jedení párkov, pripravené sú aj atrakcie pre deti

Rekordéra v počte zjedených párkov budú hľadať organizátori v rámci premiéry podujatia Trnavský párek v Mestskom amfiteátri.

Podujatie sa uskutoční v sobotu 17. októbra. Súčasťou akcie je aj bohatý sprievodný program pre celé rodiny.

Hlavným lákadlom bude súťaž jednotlivcov v jedení párkov. Víťaz si odnesie hlavnú cenu – štýlový mestský bicykel, ktorý do súťaže venovalo trnavské Cyklocentrum PLUS.

Skrátka neobídu ani deti. Medzi najmenších zavíta maskot Mimoň, pripravené budú aj viaceré atrakcie, súťaže a sprievodný program.

Všetky súťaže a atrakcie sú pre účastníkov Trnavského párku zdarma, pre každého súťažiaceho je pripravený malý darček.

Začiatok podujatia je naplánovaný na 11. hodinu, akcia potrvá približne do 14. hodiny.

trnavsky-parek-pl
Plagát

Trnavský párek organizuje spoločnosť Róbert Gašparík. Firma vznikla v roku 1995 v malej výrobni, ktorá sa postupom času rozrástla, vďaka stúpajúcim požiadavkám na trhu, začala rozširovať sortiment, kvalitu a technológiu výroby

„Naša spoločnosť vznikla ako rodinná firma, takto sa za 20 rokov svojho pôsobenia etablovala v Trnave a okolí a vo vzťahu ku svojim zákazníkom sa tak aj naďalej snaží správať. Preto padlo rozhodnutie zorganizovať akciu, kde sa dobre zabavia celé rodiny, dospeláci aj deti,“ priblížila mediálna zástupkyňa firmy Jana Sabová.

Do súťaže o nový rekord a symbolického majstra Trnavy v jedení párkov je potrebné sa registrovať na trnavskyparek@gmail.com.

Všetky aktuálne informácie o akcii nájdete na Facebooku, link tu.

Trnavský párek – program:

1. Trnavský rekord v jedení párkov na čas – súťažíme o hlavnú cenu bicykel v hodnote 350 € a ďalšie hodnotné ceny
2. Vystúpenie Štúdia tanca a pohybu Alegria
3. Kúzelnícka šou pre deti
4. Šašo Filip, skákací hrad pre deti, maľovanie na tvár, súťaže pre deti
5. Maskot Mimoň
6. Mobilné fotoštúdio s pamiatkovým foto je pre všetkých

Ulož ako PDF
Napísal 13. októbra 2015 13:47. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.