reklama

Na Trhovej vymenia asfalt za dlažbu, časť ulice bude asi mesiac uzavretá

Približne na jeden mesiac bude uzavretá časť Trhovej ulice. Dôvodom je rekonštrukcia chodníka.

Doterajší asfaltový povrch nahradí betónová dlažba. Rovnaká je už položená v Zámočníckej ulici. Projekt je realizovaný ako súčasť obnovy pešej zóny.

„Rekonštrukcia pešej zóny stála mestský rozpočet napokon menej ako sa rátalo. Zostávajúce prostriedky, ktoré boli na tento projekt vyčlenené, investuje mesto do obnovy povrchov Zámočníckej a časti Trhovej ulice na základe projektu vypracovaného ešte v roku 2007,“ priblížil vedúci kancelárie primátora Pavol Tomašovič.

trhova-rek-1
trhova-rek-2
Časť Trhovej ulice bude uzavretá približne mesiac

Uzávierka Trhovej začína v hornej časti od Hlavnej ulice, v dolnej časti sa dostanete v smere od mestského úradu len po jazykovú školu Vallis v polyfunkčnom dome.

Rekonštruovanú časť ulice je možné obísť cez nádvorie na Hlavnej 17 (Artklub, Správa kultúrnych a športových zariadení) alebo cez Pepe pasáž na Hlavnej 23.

Nová dlažba bude položená v približne 50 – metrovom úseku Trhovej ulice.

Ulož ako PDF
Napísal 7. júla 2014 14:33. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na Trhovej vymenia asfalt za dlažbu, časť ulice bude asi mesiac uzavretá”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.