reklama

Na nádvorí zámku bude znieť folk, vychutnáte si ho pri dobrom vínku

Smolenické kultúrne leto pokračuje v piatok folkovým koncertom skupiny Genius Locci.

V krásnom prostredí nádvoria Smolenického zámku si vychutnáte hudobný projekt dvoch sestier, ktoré doplnia ďalší skvelí muzikanti.

Vstup na podujatie je voľný, koncert je spojený s ochutnávkou výborných malokarpatských vín.

smolenice
Nádvorie Smolenického zámku je ako stvorené na príjemné posedenie pri hudbe a vínku

Texty kapely Geniu Locci sú písané v angličtine a nesú sa vo vábivých, harmonických melódiách. Dve sestry, ktorých hudba má podľa odborníkov svetové kvality, vkladajú svoje zážitky, nálady a pocity do harmonických melódií, ktorých originálna a úprimná krása sa dotkne každého, kto miluje hudbu. Hrajú prevažne autorské skladby.

Genius Locci
Smolenický zámok 8.8. 2014 o 19:00

Plagát:
plagat-genius-locci

Ulož ako PDF
Napísal 7. augusta 2014 8:36. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.