reklama

Nádvorie Smolenického zámku opäť ožije. Podávať sa bude vínko, dobré jedlo aj skvelá muzika

V rámci 9. ročníka podujatia Otvorené pivnice na sv. Urbana bude v piatok 22. a v sobotu 23. mája sprístupnená aj Vinotéka Galéria v priestoroch Smolenického zámku.

Podobne ako v minulosti aj tentoraz je podujate na Smolenickom zámku sprístupnené aj pre náhodných či pravidelných návštevníkov. To znamená, že vstup bude povolený aj pre tých, ktorí nemajú zakúpenú vstupenku na celé podujatie Otvorené pivnice na sv. Urbana.

smolenice
Nádvorie Smolenického zámku

Večerný program na nádvorí zámku v Smoleniciach zatraktívni koncert vynikajúcich trnavských hudobníkov z kapely Brotherly Jam so začiatkom v sobotu 23. mája o 17. hodine.

„Pozývame všetkých milovníkov vínka, dobrého jedla degustovať prezentované vínka za miestne koštovné alebo jednoducho vychutnať fľaštičku skvelého vínka aj pri výbornom koncerte. Pre hladné žalúdky a mlsné jazýčky bude pripravený guláš, štrúdľa a iné laskominky,“ pozýva keden z organizátorov akcie na zámku Peter Križan.

Ulož ako PDF
Napísal 20. mája 2015 15:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Nádvorie Smolenického zámku opäť ožije. Podávať sa bude vínko, dobré jedlo aj skvelá muzika”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.