reklama

V bašte Smolenického zámku bude ochutnávka vín, pripravujú aj grófske pohostenie

Smolenická Vinotéka Galéria pozýva milovníkov vína na ochutnávku vín mladého vinárstva Vínko Klimko v magických priestoroch južnej bašty Smolenického zámku.

Bratia Klimkovci robia svoje vína výhradne z modranských vinohradov od roku 2012, no Juraj má ako technológ už dlhoročné skúsenosti.

Popri vínach budete môcť ochutnať niekoľko druhov medoviny od smolenickej spoločnosti Včelco, vrátane tej, ktorá nesie titul najlepšia medovina sveta roku 2013.

vino-smolenice

Ilustračné foto

Pre návštevníkov vinotéky pripravujeme na Smolenickom zámku aj vynikajúce zámocké jedlá ako z grófskych čias. Chýbať nebudú pečené kačacie a kuracie stehná, lokše, pagáčiky a poctivá husacia pečienka alebo foie gras na zámocký spôsob,“ vymenoval gurmánske lákadlá pripravené pre milovníkov vína Peter Križan z Vinotéky Galéria.

Podujatie sa uskutoční pri príležitosti sviatku patróna vinohradníkov sv. Urbana.

Všetky dopravné prostriedky s návštevníkmi otvorených pivníc majú povolený vjazd až priamo k vstupnej bráne zámku.

Vinotéka Galéria – otvorené pivnice na sv. Urbana:

Piatok 23.5.2014 od 14:00 do 21:00 hod.
Sobota 24.5.2014 od 12:00 do 21:00 hod.

smolenice-basta
Pohľad na nádvorie Smolenického zámku

Foto: Vinotéka Galéria

Ulož ako PDF
Napísal 22. mája 2014 8:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.