reklama

Vinotéka v Južnej bašte Smolenického zámku pozýva na vernisáž talianskeho umelca a ochutnávku slovenských vín

V Južnej bašte Smolenického zámku sa uskutoční v sobotu 1. júna 2019 otvorenie výstavy talianskeho umelca Mattea Sica. Hostiteľom zaujímavého spoločenského podujatia je miestna Vinotéka Galéria.

Matteo Sica pochádza z južného Talianska. Je multimediálnym umelcom. Jeho farebné abstraktné diela tzv. Colour Wave Art zobrazujú pocity harmónie a zároveň radostného nadšenia zo života.

Momentálne pôsobí v Bratislave a okrem vlastnej tvorby sa venuje vyučovaniu kreatívneho kreslenia.

Okrem vernisáže, ktorá sa uskutoční v priestoroch Vinotéky Galéria v Južnej bašte Smolenického zámku, čaká na návštevníkov aj večer s hudobným džemom pod hviezdami.


Vinotéka v Južnej bašte Smolenického zámku

FOTO: Vinotéka Galéria

Vinotéka Galéria milovníkov vína zasvätí do tajov kvalitného slovenského vína, ktoré si môžu vychutnať s občerstvením od miestnych producentov.

Čarovná lokalita ponúka neopakovateľnú atmosférou, spoznáte tu množstvo zaujímavých ľudí, môžete si zatancovať, porozprávať sa o umení s jeho tvorcom (je možné rezervovať si maľbu) alebo sa prejsť v lese.

Vstup na vernisáž je voľný.

Počas vernisáže môžete ochutnávať najlepšie slovenské vína od regionálnych vinárov. Cena degustačného setu je 9 eur.

Začiatok vernisáže je naplánovaný na 16. hodinu.

Ulož ako PDF
Napísal 30. mája 2019 11:46. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.