reklama

Smolenické kultúrne leto na nádvorí zámku uzavrie funk ako Brno

O záver Smolenického kultúrneho leta pod hviezdami v romantickom prostredí nádvoria zámku sa postará brnenské zoskupenie mladých muzikantov Tres Quatros Kvintet.

Zoskupenie mladých muzikantov hrá energickú inštrumentálnu muziku spájajúcu jazzové sóla s pevným groovom. Jednoducho funk ako Brno.

smolenice-koncert
Kvalitnú muziku si obecentstvo vychutná opäť v krásnom prostredí nádvoria zámku

Tres Quatros Kvintet sú víťazmi súťaže JazzFruit festivalu Mladí ladí jazz 2013 a v súčasnosti pripravujú debutový album, ktorý vychádza na jeseň.

Kapela vznikla v roku 2009, vo svojom repertoári má vlastné autorské kompozicie i cover verze hitov od The Beatles nebo Oasis.

Členmi skupiny Petr Smékal – saxofony, Lukáš Duchoň – klávesy, Jaromír Viteker – gitara, Ondřej Klusáček – basgitara a Michal Jirásek – bicie.

Koncert začína na nádvorí Smolenického zámku o 19. hodine, vstup je voľný.

Súčasťou večera bude ochutnávka vín malokarpatských vinárov.

Letný seriál kultúrno – spoločenských podujatí, v rámci ktorých sa uskutočnili koncerty, divadelné vystúpenie dvojice Lasica – Kňažko či piknik na zámku, pripravilo občianske združenie Smolenice pre ľudí.

Plagát:
plagat-tres-quatro-kvintet

Ulož ako PDF
Napísal 29. augusta 2014 7:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.