reklama

Smolenické kultúrne leto na nádvorí zámku uzavrie funk ako Brno

O záver Smolenického kultúrneho leta pod hviezdami v romantickom prostredí nádvoria zámku sa postará brnenské zoskupenie mladých muzikantov Tres Quatros Kvintet.

Zoskupenie mladých muzikantov hrá energickú inštrumentálnu muziku spájajúcu jazzové sóla s pevným groovom. Jednoducho funk ako Brno.

smolenice-koncert
Kvalitnú muziku si obecentstvo vychutná opäť v krásnom prostredí nádvoria zámku

Tres Quatros Kvintet sú víťazmi súťaže JazzFruit festivalu Mladí ladí jazz 2013 a v súčasnosti pripravujú debutový album, ktorý vychádza na jeseň.

Kapela vznikla v roku 2009, vo svojom repertoári má vlastné autorské kompozicie i cover verze hitov od The Beatles nebo Oasis.

Členmi skupiny Petr Smékal – saxofony, Lukáš Duchoň – klávesy, Jaromír Viteker – gitara, Ondřej Klusáček – basgitara a Michal Jirásek – bicie.

Koncert začína na nádvorí Smolenického zámku o 19. hodine, vstup je voľný.

Súčasťou večera bude ochutnávka vín malokarpatských vinárov.

Letný seriál kultúrno – spoločenských podujatí, v rámci ktorých sa uskutočnili koncerty, divadelné vystúpenie dvojice Lasica – Kňažko či piknik na zámku, pripravilo občianske združenie Smolenice pre ľudí.

Plagát:
plagat-tres-quatro-kvintet

Ulož ako PDF
Napísal 29. augusta 2014 7:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.