reklama

Smolenické kultúrne leto otvoria Milanovia Lasica a Kňažko

Občianske združenie Smolenice pre ľudí bude v najbližších mesiacoch prinášať do Smoleníc kultúrne podujatia rôznych žánrov pre všetky vekové a záujmové skupiny pod názvom Smolenické kultúrne leto.

Prvé a zároveň otváracie podujatie sa uskutoční už v sobotu 7. júna 2014 v miestnom kultúrnom dome.

Do Smoleníc zavíta predstavenie divadla L+S “Na fašírky mi nesiahaj” v podaní Milana Lasicu a Milana Kňažka.

knazko-lasica
Milan Kňažko a Milan Lasica

FOTO: studios.sk

Nie je to ani komédia, ani dráma, ani tragédia, ani muzikál, ale rozhovory. To je to najbežnejšie, s čím sa v živote stretávame. Potreba rozprávať sa s niekým. Vymieňať si názory. Alebo sa iba utvrdzovať vo vlastnom presvedčení. Alebo mudrovať v presvedčení, že pred nami na to ešte nikto neprišiel,“ hovorí o hre jej autor Milan Lasica.

Predpredaj vstupeniek prebieha vo Vinotéke Galéria na ulici SNP 77 v Smoleniciach, tel.: 0911 294 054, e-mail: kontakt@vinoteka-galeria.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 1. júna 2014 11:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.