reklama

Festival Milk! To je jarmočné kultúrne mlieko vo vynovenom Artklube

MILK! je názov klubového festivalu, ktorý už po tretíkrát ponúka tri dni trvajúci originálny zážitok v centre Trnavy. Aktuálne sa uskutoční počas trnavského jarmoku, v priestoroch vynoveného ArtKlubu.

Návštevníkov čaká naozaj pestrý hudobný program a zástup chytľavých sprievodných atrakcií.

O čom je vlastne MILK!? Festival mlieka bez mlieka, ktorý je nielen o kvalitnej hudobnej produkcii a koncertoch. Spájajú sa v ňom viaceré festivalové atribúty.

„Pripravili sme kinečko, hernú zónu, vinyl spot, fotostenu, rôzne súťaže či polnočnú fireshow. Nebude chýbať chutné jedlo, fresh personál, rôzne vychytávky a zábava v príjemnej klubovej a pritom festivalovej atmosfére,“ priblížil program akcie Michal „Gonzo“ Štrbík.

Dodal, že na sprievodné aktivity bude využitý priestor priľahlej krytej terasy a nádvoria, ktoré v prípade dažďu prestrešia.

MILK-poster
Plagát

V rámci hudobného programu pripravili organizátori multi-žánrový mix aktuálnej festivalovej a nadchádzajúcej klubovej scény. Svoje umelecké kvality predstavia nielen domáce trnavské projekty, či hostia z rôznych kútov Slovenska ale aj zahraničia.

Domácu scénu reprezentuje vychádzajúca hviezda koncertných pódií LANDFIL, elektronické duo BOYEES či hardcore nášup FISHART COLLECTION.

Zahraničným hosťom bude funk hop dj a producent WOLUUX z Anglicka, ktorý ale momentálne pôsobí v Bratislave. Ďalší hudobní hostia však nezaostávajú ani o kúsok.

RAGE AGAINST THE MACHINE / Guerilla tribute band / je pre mnohých skoro identickým hudobným klonom kultovej kapely R.A.T.M. Tvrdšie zahrajú i punkové-rockové projekty KOTÚČE DM a KÝBEL MAČIEK.

Prostredníctvom štýlovej rockabilly kapely TEDDY TOYS si na MILK!u zatwistujeme ako za čias Elvisa a Johny Casha. Projekt GARAGE SURF zase opantá zasneným rockom.

Nevšednú hopsavú všehochuť predvedie DJ REVEREND, dlhoročný selektor, pionier reggae soundov, hudobný fajnšmeker. Duo ASSQUAKES, za ktorým stoja dve charizmatické dj-ky pôsobiace vo Viedni, zahrajú B2B set z už spomínanými Boyees.

Hudobným spestrením bude aj free jam na terase klubu, na ktorý sa ešte stále môžu prihlásiť akýkoľvek hudobníci.

Aktuálne prebiehajú súťaže o vstupy na festival a vecné ceny. Zároveň môžete stihnúť aj predpredaj lístkov za zvýhodnenú cenu.

Organizátor pripravuje niekoľko súťaží o pekné, ale aj doslova chutné ceny.

Návštevníci sa budú môcť zapojiť do TWIST contestu, BEER pongu či do súťaže v jedení pizze. Alebo môžete vyhrať tričko uploadovaním fotky na instagram.

Menším prekvapením je štvrtkový MILK! WARM UP party. Pre viac info o akcii, programe či súťažiach, klikajte www.milkfest.sk alebo FB MILK! a dozviete sa všetko, čo potrebujete!

(TS organizátorov)

INFO:

FB MILK!: facebook.com/milkfestival
FB event: facebook.com/events/825337774143691

MEDIÁLNI PARTNERI:
trnava-live.sk, FB Nuda v Trnave, ahojtrnava.sk, gregi.net

PARTNERI:
ARTKLUB, DIMENZIA, BRONCO, CECHI TRNAVSKÉ, HOOT ateliér, ROZČÚLENÝ STROJČEK, PECO wines

YOUTUBE music LINKS:
WOOLUX https://www.youtube.com/watch?v=RoejPmEdwTo
LANDFIL https://www.youtube.com/watch?v=_ZpnY3PHmy4
KÝBEL MAČIEK https://www.youtube.com/watch?v=DHFnDrBcXdA

Ulož ako PDF
Napísal 9. septembra 2014 13:16. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.