reklama

V Artklube bude dvojdňový festival elektronickej hudby Zlámaný víkend

Trnavský Artklub sa cez víkend otrasie v základoch. Návštevníkov čaká dvojdňový špeciál pod názvom Zlámaný víkend.

V piatok sa o hudobnú produkciu a line up postarajú ľudia spod hlavičky SUMMIT a sobotu majú pod palcom zase chalani z NECKBREAKu.

Dvojdňovka bude pod taktovkou žánrov drum´n´bass, jungle, break beat, liquid, neuro funk, dubstep, ale zaznie aj zmes hiphopu, swingu, reggae či balkánu.

A nielen to – po prvýkrát vôbec sa v Trnave na párty v klube objavia 3D projekcie a 3D mapping.

DJk
DJ K

Foto: Yanne Golev

Zlámaný víkend je názov pre projekt, kedy sa dvaja organizátori spojili v jednu značku aby fanúšikom elektronickej, tanečnej hudby umožnili užívať si hudbu a kultúru klubového života po celý víkend. Navyše tento projekt spojili spoločným víkendovým zľavneným vstupným.

Na Zlámaný piatok alebo Summit meets Neckbreak pripravili organizátori zostavu zo slovenských mladých nadaných dj´s, ktorí nie sú na poli elektronickej hudby nováčikmi.

Ťahúňom večera je PSYCHO, ktorý sa venuje aj vlastnej produckii a objavil sa po boku niekoľkých zahraničných mien. Zakontruje mu mladý STRUKTURE, dvojica RAVEN & SCREAN ako aj BEDO či domáci BOBO, ktorý stojí za projektom SUMMIT.

Zlámaná sobota alebo Neckbreak meets Summit je pre fanúšikov junglu malým sviatkom v malom Ríme. Svoju produkciu totiž predvedie kanadský DJ K, ktorý má na konte niekoľko známych hitov a zaujímavé zahraničné spolupráce. Navyše sobotný zlámanec štartuje už poobede.

Vonkajšie priestory terasy ARTKLUBu sa premenia na stage, pribudne aj stánok s jedlom, extra bar a čajovňa.

Sobota je hudobne rozdelená na Terasa stage (od 17:00) s dj´mi WOSA, STEW a JOŽKO s ROŽKOM.

Táto trojica sa postará o pestrý hudobný mix. Vnútorný klubový stage / od 22:00 / bude hostiť čisto elektronickú úderku. Trnavský REDFACE a dvojica STANLEY&STROHO rozbehnú párty pre headlinera večera DJ K.

Do rána potom zabaví REDRUM. Klubový stage bude po celý čas dokreslovať 3D projekcia z dieľne rešpektovaných VJ´s AKASHA.

Veľkonočný víkendový špeciál teda Zlámaný víkend bude po dlhej dobe elektronickým sviatkom pre milovníkov zlámaných bítov a klubovej hudby.

Víkendové vstupné (piatok+sobota), ktoré zahŕňa aj promo mix CD, je za sympatických 5 eur.

Vlado Novák

Viac info na:
FB event piatok: www.facebook.com/events/482437001883904/
Fb event sobota: www.facebook.com/events/638989809500059
Interview @ DJ K: http://issuu.com/wavemag.eu/docs/2014_12_weekly/15?e=5221012%2F7337836

VIDEO: DJ K

VIDEO: 3D projekcie

Plagáty:
pl1

pl2

Ulož ako PDF
Napísal 16. apríla 2014 13:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.