reklama

Pozvánka: Dvojdňový pivný festival v amfiteátri Jaslovské Bohunice

Areál amfiteátra v Jaslovských Bohuniciach ožije počas dvoch dní pivným festivalom. Čapovať sa bude pivo zo slovenských aj zahraničných remeselných pivovarov, chýbať nebudú špeciality pod zub či kultúrny program.

Trnavská agentúra Nefkus Creative House organizuje dvojdňový Pivný festival v areáli amfiteátra s kaštieľskym parkom v Jaslovských Bohuniciach.

Podujatie otvoria v piatok 10. júla o 16. hodine, pokračovať bude v sobotu 11. júla od poludnia do 22. hodiny.

Návštevníci sa môžu tešiť na veľký výber pív 10 značiek Erdinger, Ayinger, Camba Bavaria, Schlenkerla, Kamenice nad Lipou, Sessler, Simeon, Pivovar u Ábela a Medobeer zo Smoleníc.

K dobrému pivu nemôže chýbať dobré jedlo. Organizátori lákajú na grilované špeciality, podpecníky, hamburgery, kolená, palacinky, trdelník či klobásy.

Pre deti sú pripravené detské atrakcie aj sladké dobroty, dospelí sa zabavia pri sprievodnom hudobnom programe skupín Country Voice a Plastik Duo.

Súčasťou podujtia bude aj malý remeselný trh s prezentáciou remeselníkov a ich ručne vyrábaných produktov.

Vstup na pivný festival je voľný.

Ulož ako PDF
Napísal 10. júla 2020 8:16. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.